Grasso Arı Sütlü Bitkisel Karışım Türkiye Kampanyası

1 Adet Grasso Toz 45 TL

2 Adet Grasso Toz 82 TL

3 Adet Grasso Toz 122 TL (Önerilen)

4 Adet Grasso Toz 158 TL + Kargo Ücretsiz (Kampanya)

5 Adet Grasso Toz 192 TL + Kargo Ücretsiz

 

Grasso arı sütlü bitkisel karışım içindekiler; Arı sütü ekstraktı %5, Kakao %10, Kudret narı ekstratı %20, Polen %5, Kına kına ekstratı %15, Süt tozu %10, Muz ekstratı %10, Propolis ekstratı %5, Sebze extratı %9, Meyve ekstratı %10, Ginseng ekstratı %1.

Grasso arı sütlü bitkisel karışım kullanımı;

Günde 2 defa tok karnınai 1 tatlı kaşığı süt yada mevye suyu ile içilmesi tavsiye edilmektedir.

Nasıl muhafaza edilmeli?

Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru bir ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Direkt olarak güneş ışınlarından koruyunuz.

siparis-ver
Bize bu kelimelerden ulaştınız; grasso arı sütlü bitkisel karışım, hermes grasso arı sütlü bitkisel karışım, arı sütlü bitkisel karışım, arı sütlü karışım, grasso arı sütlü bitkisel karışım nedir, grasso arı sütlü bitkisel karışım nasıl kullanılır, grasso arı sütlü bitkisel karışım kullanımı, grasso arı sütlü bitkisel karışım içeriği, grasso arı sütlü bitkisel karışım içindekiler, grasso arı sütlü bitkisel karışım içinde ne var, grasso arı sütlü bitkisel karışım kullanıcı yorumları, grasso arı sütlü bitkisel karışım kullananlar, grasso arı sütlü bitkisel karışım sipariş ver, grasso arı sütlü bitkisel karışım nasıl sipariş verebilirim, grasso arı sütlü bitkisel karışım nereden satın alabilirim, grasso arı sütlü bitkisel karışım sipariş, grasso arı sütlü bitkisel karışım fiyatı, arı sütlü karışımı sipariş, kilo almanın yolları, grasso sipariş, kudret narlı karışım, kilo almak.


Grasso Türkiye
Grasso Satın Al

Grasso Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Grasso | Grasso Nedir - RSS - Google Sitemap
Grasso Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden grassosiparis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?